hlavná strana OPILEC
 
 
 
   
   ZMYSEL STRÁNKY
 

Zmyslom tejto stránky je upozorniť spoločnosť a najmä mladých na metlu ľudstva. Alkohol. Ja sám som mladý študent, takže si nemyslite, že stránku vytvoril nejaký fond, či organizácia. Zmyslom stránky je ale aj spraviť hanbu všetkým alkoholikom a tomu presvedčeniu, aký je niekto frajer ak vie piť. Vôbec nie je frajerina, ak sa mladí vyberú von a zrúbu sa ako telatá. viac

 
 
 
 

 
 
  Zmysel stránky a pravidlá
Zmyslom tejto stránky je upozorniť spoločnosť a najmä mladých na metlu ľudstva. Alkohol. Ja sám som mladý študent, takže si nemyslite, že stránku vytvoril nejaký fond, či organizácia. Zmyslom stránky je ale aj spraviť hanbu všetkým alkoholikom a tomu presvedčeniu, aký je niekto frajer ak vie piť. Vôbec nie je frajerina, ak sa mladí vyberú von a zrúbu sa ako telatá. Pomýlené hodnoty má však veľké množstvo dnešnej mládeže a túto frajerinu skúšajú viacerí. Alkoholici sú však aj naši otcovia, ktorí sa chovajú bežne akoby sa nič nedialo. Doma však nastáva teror, peklo a dusno. Alkoholik rodič tak dáva smutný príklad, čo dokáže alkohol a niekedy dieťa inšpiruje na toľko, že si k alkoholu zámerne vnevybuduje vzťah taký ako mal otec, či matka. Sú však aj deti, čo pijú zároveň s rodičmia skôr sú im príkladom. Akoby šlo o bežnú vec a netreba sa za ňu hanbiť. Rodič dlhoročný alkoholik je väčšia pravdepodobnosť, že aj dieťa sa vydá podobnou cestou. Tento prípad sledujem na niekoľkých príkladoch. Je to smutné, ale problém s alkoholizmom má každá štvrtá rodina na Slovensku, či už sa ich týka priamo či nepriamo.

Dôvod založenia stránky:

Dôvodom založenia tejto stránky je aspoň stručne oboznámiť verejnosť s názorom na alkohol. Ten je tu niekoľko tisíc rokov. Hoci skôr zabíja ako pomáha, je stále drogou, v ktorú sa dá vypracovať závislosť veľmi ľahko, rovnako ako na tvrdých drogách. Možno aj vy trpíte alkoholizmom, ale nie jeho konzumáciou ale vyčínaním, urážkami, či anbou od býzkych či známych. Alebo by ste len chceli ich záznam dať na hanbu, nech verejnosť vidí tú hanbu. Rád by osm zo stránky vybudoval malé centrum toho, čo má odradiť od konzumácie alkoholu pre frajerinu a bez dôvodu. Nie len že je to priveľká škoda peňazí, je to vša aj hlúposť ktorá škodí bunkám nie len na pečeni a na mozgu. Videá opilcov môžu zachytávať vtipné situácie, trápne situácie, ale aj násilné scény. V tom prípade na takú skutočnosť upozorníme pri popise videa. Bohužiaľ realita je o tom, žepráve také videá by boli najčastejšie. Odvaha ich zverejniť skôr umožní zverejniť videávtipné, motajúcich sa priateľov, strápňujúcich sa alkoholikov, spiacich, zvracajúcich či zaspávajúcich ožranov. Fantázii sa medze nekladú.

Vaše námety posielajte na adresu redakcie:

Ak máte natočeného priateľa, brata, či otca a nechcete si video alebo fotografiu nechať len pre seba, pošlite nám ju do redakcie a mi ju zverejníme na tejto stránke s popisom, ktorý k fotografii uvediete.

opilec(zavcináč)opilec.sk

Následne v čo najbližšom čase zvereníme Váš príbeh, video či fotografiu. Video prosím nahrávajte na server Youtube.com a zašlite nám link. Prípadne pošlite na email o maximálnej veľkosti 10 MB. Formáty WMV, AVI, MOV, 3GP, MPEG

Upozornenie:

Táto stránka nemá záujem ani za úlohu nijak nikomu ublížiť, niekoho poškodiť, či niekoho konkrétneho ohovárať. Videá a amateriál sú tu na základe požiadavky blízkych, ktorí pokladajú za správne trochu zosmiešniť obeť záznamu, aby bola príkladom ďalším. Stránka je nezisková, súkromná, prevádzkovaná na doméne, ktorej nie som vlastník ale je prenajatá, na internete, verejne prístupná, bez obmedzenia veku. Myšlienka stránky nie je myslená zle a ani nechce byť považovaná za zlú. Kopírovanie myšlienky a obsahu bez kontaktovania a súhlasu autora je vyhradené.


 
 
 

© vytvoril club n-games Cyrix for Luka - majiteľ L222.  2009 © všetky práva vyhradené